Tipy a recenze budou o tom, co mi život s dětmi usnadnilo nebo přineslo užitek. Nejvíc jsem na internetu pátrala po věcech v souvislosti s těhotenstvím, mateřstvím a rekonstrukcí či stavbou domu. Píši jen o tom, co jsem sama koupila nebo vyzkoušela.

Kolem domu a s růstem dětí stále vzniká potřeba něco kupovat či zařizovat. Hodně zřídka se vypravuji do obchodu se třemi dětmi. No, považte, jak to vypadá, když s nimi musíte jen do obchodu s potravinami. To je hukot. Dva větší běhají kolem a rádi by koupili vše možné a nemožné. Odpovídáte jim na dotazy, dáváte na ně pozor a doufáte, že je nikdo nezašlápne. Nejmladší sedí na košíku. V téhle situaci je člověk rád, když nezapomene něco koupit a když se nákup obejde bez rozbitých věcí a ztracených dětí. A to si o svých dětech myslím, že jsou docela klidné a poslechnou.

Můj životní rytmus mě naučil nakupovat z křesla a neobjíždět obchodní centra, není-li to nutné. Musím hodně šetřit čas a věci připravovat dopředu. Obvykle přemýšlet nejen za sebe, ale i za tři děti, někdy i za mého muže. A to hlavně v situacích, kdy se zasekne v práci. Musím hledat informace na internetu a nakupovat tu od oblečení na těhotné ženy i maminky, přes potřeby pro miminka či batolata, nábytek sektorový i na míru, světla a sítě do oken, až po betonové tvárnice. Když se mi podaří najít něco kvalitního, funkčního a za odpovídající cenu, mám z toho radost.

Ke stránce se zatím váže jen rubrika Pozitivní zkušenosti.